ny2937
ny2937
02-06-2019
Mathematics
contestada
I need help please??!!
Respuesta :
Аноним
Аноним
02-06-2019
Answer:
(2,-2)
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 54+ )
Otras preguntas
What did Melissa want to do that motivated her to learn how to walk?
Is the statement true or false? Ancient writings known as the SANSKRIT include poems, hymns, myths, and rituals.
PLESE HELP I DONT UNDERSTAND PROBABILITY
why do we add gel loading buffer at the end of the digestion
dry climate, drought, too many people using a freshwater supply more quickly than it can be replenished, and inefficient use of freshwater are the primary cause
Why might someone say walking on earth is like walking on air
If a report contains financial data that you want to analyze, you can export the report as a(n) _____ file.
When analyzing a scatterplot with a cluster, why should outliers generally be excluded when interpreting the relationship of the variables? HELP!! ASAP
A 3-gallon jug of juice costs $14.16. What is the price per pint?
-4÷[1/3(7-1/2)]+3(pls show your work)